سبد خرید
ثبت شکایات     قوانین و مقررات     انتقادات و پیشنهادات    
جمع بندی زیست و آزمایشگاه 2 - (ویژه امتحان نهایی)

کتاب زیست و آزمایشگاه 2 - ویژه امتحان نهایی

این کتاب به تازگی در انتشارات نانو به چاپ رسیده است و در عین تازگی در چاپ از فروش خوبی برخوردار بوده و استقبال خوبی از آن شده است. بدیهی است علت این استقبال به زیبایی بصری و کیفیت مطالب آن بر می گردد.

برخی ویژگی های برجسته این کتاب عبارت اند از :

1- درسنامه کامل کتاب درسی در قالب جمع بندی سریع

2- بررسی تمامی قید ها و ترین های کتاب درسی

3- بررسی کامل مفاهیم فعالیت های کتاب درسی

4- بررسی سوالات امتحان نهایی خرداد و شهریور 8 سال اخیر

5- پاسخ گویی دقیق به سوالات امتحانات نهایی با ارائه ریز بارم های هر سوال

این موارد تنها بخشی از امتیازات ممتاز این کتاب می باشند. انتشارات نانو با بهره گیری از دبیران و مدرسین خبره و باسابقه در زمینه زیست شناسی اقدام به تدوین این کتاب نمود.

دانش آموزانی که قصد دارند معدل خیلی خیلی خوبی رو اخذ کنند و در نتیجه از امتیاز معدل در کنکور سراسری بهره ببرند مطمئن باشند با خوندن کتاب " جمع بندی زیست و آزمایشگاه 2 "به طور کامل و مفهومی کتاب درسی رو متوجه میشن و میتونن هم معدل خوبی بدست بیارن و هم در کنکور از تاثیر زیاد معدل برای کسب رتبه بهتر استفاده کنن و هم آمادگی لازم رو کسب کنند تا بتونن از پس یک کتاب تست زیست شناسی مثل " زیست شناسی جامع کنکور جمع بندی 40 استاد " بر بیان.این نکته هم واقعا مهمه که هیچ وقت رفتن به سراغ یک کتاب تست در صورتی که هنوز به طور 100% به کتاب درسی مسلط نباشیم، کار درستی نیست و باعث سردرگمی در فهم و حل تست ها میشه و ایجاد استرس شدید می کنه چون زیاد مطمئن نیستیم که آیا این تست جزء اون دسته ازسوالاتی نباشه که من به طور کامل نخوندم یا همه مبحثش رو خوب متوجه نشده باشم.  پس ابتدا فراگیری کامل کتاب درسی و بعد استفاده از کتاب های تست.

 

ارتباط با ما درباره ما  
تهران ، خیابان آزادی ، خیابان جمالزاده جنوبی ، نبش خیابان لبافی نژاد ، پلاک 37 ، طبقه اول ، واحد 2
تلفن : 66128264 - 66128143  ( 021 )
 

انتشارات نانو با استعانت از پروردگار متعال و بهره مندی از سرمایه های ارزشمند انسانی، فعالیت آموزشی خود را از سال 1394 آغاز نمود و هدف از تاسیس آن بهبود و ارتقای محتوای منابع کمک آموزشی بوده است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به انتشارات نانو می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح